Magazin

Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Yoğun bakımda oluğu haberleriyle hayranlarını üzüntüye boğan sevilen şarkıcı Sevcan Orhan’ın ağabeyinden duygusal bir paylaşım geldi. Cihan Orhan, ‘Abin sana kurban olur sana kuzum’ notunu düştü.

Abone Ol

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan’ın, yoğun bakımda olduğu açıklanmıştı.Sevcan Orhan, özel bir hastanede ‘Videotorakoskopi’ operasyonu geçirdi.

KANSER OLABİLECEĞİ KONUŞULUYOR

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan’ın, yoğun bakımda olduğu dün açıklanmıştı. Sevcan Orhan, özel bir hastanede akciğerinden operasyon geçirdi. Kansere yakalanmış olabileceği konuşulan ünlü şarkıcı, hayranlarını korkuttu.

AĞABEYİN SANA KURBAN OLUR

Sevcan Orhan’ın kendisi gibi sanatçı ağabeyi Cihan Orhan ise kardeşi Sevcan Orhan’la ilgili İnstagram hesabından herkesi duygulandıracak bir paylaşım yaptı. Orhan kardeşiyle birlikte çekildikleri çocukluk fotoğrafını paylaşıp altına “Dünyada ki en güzel tbt! Abin kurban olur sana kuzum” notunu yazdı.

HAYRANLARINI SEVİNDİRDİ

Sevcan Orhan’ın sağlık durumuyla ilgili menajeri Harun Belenkoğulları’ndan yazlı bir açıklama geldi. Sağlık durumu iyiye giden Orhan, bu açıklamayı sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerinin yüreğine su serpti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dunyada ki en guzel#tbt .. Abin kurban olur sana kuzummmm @sevcanorhan

Cihan Orhan Official/İTÜ-TMDK (@cihanorhan)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum Yap