Magazin

25 Yıllık Eskimoda Grubu, Yeni Modaya Uydu

Yaklaşık 25 yıldır müzik sektöründe dinleyicileriyle buluşan Eskimoda grubu, ‘’Rahat’’ şarkılarıyla hızlı bir çıkış yakaladı.

Yeni şarkılarıyla Tüm Digital Platformlarda

Yaklaşık 25 yıldır müzik sektöründe dinleyicileriyle buluşan Eskimoda grubu, ‘’Rahat’’ şarkılarıyla hızlı bir çıkış yakaladı. Kınay Production etiketiyle tüm digital platformlarda yerini alan  Eskimoda, kendi bestelerini yaparak benimsedikleri müziğe yansıtmayı başarıyorlar.

İngilizce Öğretmenleri 25 Yıldır Sahnede

Grup üyelerinin her biri İngilizce öğretmeni olması ve hala hepsinin aynı zamanda öğretmenlik yapmaları , dinleyenleri tarafından şaşkınlık yaratıyor.

Müzik Disiplin Gerektirir

Askerliklerini bile birlikte yapan müzisyenler ‘’ 3 arkadaşın birleşmesinden oluşan bu ekip 25 yıldır müzik yapıyoruz Müzik düzenli çalışmayı, disiplin gerektiren bir çalışma gerektiriyor. Biz bunu başardığımız için 25 yıldır varız’’ şeklinde kendilerini ifade ediyorlar.

6 parçadan oluşan max. Single olarak Kınay Production’dan yayınlanan şarkıları sevenlerinin beğenisine sunuldu. Bundan sonraki çalışmalarda ise albüm çıkarmayı planlayan ‘’Eskimoda’’ tarzlarına uygun olan sürpriz anonimleri de  albümlerine ekleyebileceklerini ilettiler.

Yorum Yap