Türk Pop Müziğinin Unutulmaz İsimlerinden Alpay Frankie Istanbul Sahnesinde

Eğlence 17 Şubat 2017 16:45
Videoyu Aç Türk Pop Müziğinin Unutulmaz İsimlerinden Alpay Frankie Istanbul Sahnesinde
A
a

Frankie Istanbul’dan zamana meydan okuyanlardan hayatın değerini bilenlere armağan “Timeless Moments”, 19 Şubat Pazar gecesi efsane şarkılara sıradışı yorumunu katan Alpay’ı ağırlayacak...

Sanatçı, müzik, mekan, menü ve şaraplar ile “Zamansız” konsepti üzerine kurulan gelenekselleşen “Timeless Moments”, geceleri 19 Şubat Pazar akşamı Alpay’ı misafir ediyor.

Açıldığı andan itibaren kendini kaliteli müziğe adayan Frankie Istanbul’un, müzikli Pazar geceleri beğeni toplamaya devam ediyor. Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek & şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments, Alpay’ın eşsiz yorumu ve unutulmaz  şarkıları ile devam edecek.

“Hayalimdeki Resim”, "Eylül'de Gel" ve "Fabrika Kızı" gibi zamanın klasikleşmiş şarkılarını 30 yıl aradan sonra Frankie Istanbul sahnesinde seslendirerek sevenlerini özlenen şarkılar ile  buluşturacak olan Alpay unutulmaz bir geceye imza atacak.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, 19 Şubat gecesi Frankie Istanbul’u ziyaret edebilir.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi