Müzik

Tan Taşçı Yalan’ın Video Klibi için Hayranlarının Kamerasının Karşısına Geçti

Söz yazarı, besteci, yorumcu Tan Taşçı, sekizinci stüdyo albümü “Bana Aşktan Söz Etme”yi “tctvl” etiketiyle geçtiğimiz Eylül’de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yayımladı.

Söz yazarı, besteci, yorumcu Tan Taşçı, sekizinci stüdyo albümü Bana Aşktan Söz Etme’yi “Tctvl” etiketiyle geçtiğimiz Eylül’de tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yayımladı.

Aşksa Gel’in ardından özellikle dijital platformlar, konserler ve radyolardan aldığı geri dönüşler üzerine Yalan, albümünden ikinci video klip şarkısı olarak öne çıkarken, yepyeni acoustic düzenlemesi ise yeni yılın ilk sürprizi olarak 25 Ocak 2019’da piyasaya çıkıyor.

Söz ve bestesi Tan Taşçı’ya ait olan “Yalan”ın yeni acoustic düzenlemesinde yine Sezgin Gezgin imzası yer alıyor. Tan Taşçı balladlarının 2019 versiyonu olarak öne çıkan “Yalan(Acoustic)” hem düzenlemesi hem de sanatçının yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

YALAN’IN VİDEO KLİBİ İÇİN HAYRANLARININ KAMERASININ KARŞISINA GEÇTİ

TAN TAŞÇI HAYRANLARIYLA KLİBİNİ YÖNETTİ

Tan Taşçı’nın yeni video klip şarkısı “Yalan(Acoustic)”in çekimleri Samsun ve Antalya’da gerçekleşirken, yönetmen
koltuğunda Tan Taşçı ve sanatçının yakın takipçileri olan genç nesil Samsun’lu yönetmenler Yusuf Uçar & Can Karabulut oturdu.

Sosyal medya üzerinden tanışan Tan Taşçı ve genç yönetmenler daha önce İstanbul’da bir araya gelerek klibin detaylarını konuştu.

Samsun’da yaptıkları özel çekimler sonrası Antalya’da Tan Taşçı ile çekimlere devam eden Uçar&Karabulut, tüm heyecanlarını çekimlere enerjileri ile yansıttılar.

Yorum Yap