Magazin

Survivor Nagihan ve Sevgilisi Ramiz Özbay Ödül Gecesine Damga Vurdu

Survivor tarihinin en güçlü kadın yarışmacısı olan, Nagihan Karadere Nam-ı Diğer Dinamo Nagihan sevgili Ramiz Özbay ile birlikte Engelsiz Yaşam Vakfı ödül törenine adeta damga vurdu.

SOSYETE ALEMİ Özel Haber – Survivor tarihinin en güçlü kadın yarışmacısı olan, Nagihan Karadere Nam-ı Diğer Dinamo Nagihan sevgili Ramiz Özbay ile birlikte Engelsiz Yaşam Vakfı ödül törenine adeta damga vurdu.

Survivor yarışması ile gönüllere taht kuran, yarışmada ki hırsı azmi ve gücü ile tanıdığımız Dinamo lakaplı Nagihan Karadere şıklığıyla göz doldurmaya devam ediyor.

Dinamo Nagihan geçtiğimiz yaz sonu sevgilisi Ramiz Özbay ile Amerika’ya gitmiş ve yaklaşık 1 ay harika bir tatil sezonu geçirmişti. Tatil dönüşü çalışmalarına ara vermeden devam eden Karadere, Ticaret’e atıldı ve kendi özel tasarladığı Bayan&Erkek Spor Giyim ürünlerini Airlifestore mağazasında satışa sunmaya devam ediyor.

SEVGİLİSİYLE GECEYE DAMGA VURDU

08.01.2019 Tarihinde DUBLE TREE BY HİLTON’da düzenlenen ve Bir çok ünlü ismin katıldığı Engelsiz Yaşam Vakfı Ödül Töreni Gecesine Survivor tarihinin en güçlü kadın yarışmacısı olan, Nagihan Karadere Nam-ı Diğer Dinamo Nagihan sevgili Ramiz Özbay ile birlikte adeta damga vurdu.

Kıyafetleriyle, Geceye katılanların ve Basın Mensuplarının ilgi odağı olan süper ikili gecenin sonunda Ünlü şarkıcı Demet Akalın ile de Selfie yapmayı ihmal etmediler.

Yorum Yap