Müzik

Sırma’nın “Belki Bir Gün” Şarkısı Tüm Dijital Platformlarda

SIRMA “Belki Bir Gün” Şarkısının Akustik Versiyonlarıyla Tüm Dijital Platformlarda.

SIRMA “Belki Bir Gün” Şarkısının Akustik Versiyonlarıyla Tüm Dijital Platformlarda.

Sırma 2018 yılının haziran ayında yayınladığı ilk Türkçe şarkısı “BELKİ BİR GÜN” ile alternatif pop müzik dünyasında bir anda dikkatleri üzerine çekti. Başarılı sanatçı geçtiğimiz günlerde ise sevilen parçasının piyano ve gitar akustik versiyonlarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Söz-müziği Sırma’ya ait çalışmanın yeni versiyonlarının düzenlemesi de kendisinin imzasını taşıyor.

İstanbul’da doğup büyüyen, Berklee College of Music’te eğitim almak üzere 2009 yılında Amerika’ya taşınan SIRMA, şimdi üstün yetenek vizesiyle yaşadığı New York’ta kariyerini sürdürüyor.

Hem şarkı yazarı, hem aranjör, hem de prodüktör kimliğiyle birikimini ve tecrübelerini müziğine akıtan SIRMA, taze ve güçlü bir sesten çok daha fazlası.

Brooklyn’deki evinde kurduğu mütevazı stüdyosunda, sözünden müziğine, düzenlemesinden kayıtlarına kadar tek başına yarattığı “Belki Bir Gün” ile Spotify Viral 50 Türkiye listesine 3 numaradan giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken Sırma, Sırma Müzik etiketiyle 28 Şubat’ta yayımlanan “BELKİ BİR GÜN” şarkısının piyano akustik ve gitar akustik versiyonunu tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Yorum Yap