Pati'ler için Muhteşem Defile

Kadın & Moda 31 Mart 2017 02:32
Videoyu Aç Pati'ler için Muhteşem Defile
A
a

Koza Derneği ve Tarkan Acar'ın Ortaklaşa düzenlediği Sokak Hayvanları Yararına düzenlenen Pati'Defilesinde Muhteşem bir Organizasyona İmza atıldı...

Ünlü Modacı Fatma Bağçivan'nın İlkbahar - Yaz Defilesinde Başarılı Mankenler Dilara Kırmıt, Sibel Kara, Büşra Öztürk, Nihal Ergun, Dilara Bilgiç, Neslişah Ertürk, Nurcan Akcan, Özge Tunalı ve Başak Demir Muhteşem bir Shov'a İmza attılar.

İstanbul'dan' Sokak Hayvanlarına destek amaçlı Proje'ye Katılan Başarılı Sunucu Lale Karaca ve Süleyman Tezcan Gece'nin Sunuculuğunu Üstlenerek büyük beğeni topladılar.

Başarılı Sanatçı Özgür Özkan Defileye Sesi ile Destek verirken,Bursa'nın en Başarılı Dj'leri olarak bilinen Dj Murat Mat ve Dj Volkan Sakder Muhteşem Performansları ile Geceye Renk Kattılar.

Renkli Yüzler olarak bilinen Enver Üçüncü, Nuray Ayhan, Özlem Yerlikaya, Leyla Polat, Bilge Fırat, Ahmet Cem Fırat, Gülşah, Ersan Tekin, Çiler Çeliker, Mehmet Emin Baran, Rahime Kangal, Deniz Demirpençe, Elif Uslu, Türkan Tavukçuoğlu ve Nesrin Yılmaz gibi Ünlü İsimlerden oluşan ekip, Pati Logolu T-Shirt'lar giyerek ellerinde Hayvan Hakları ile ilgili Afişler tuttarak Sokak Hayvanlarına birlikte Sahneden destek verdiler.

Organizasyona bir çok Firma Destek verirken, Defile'nin Koreografisini Tarkan Acar Üstlenirken, Tüm Fotoğraf Çekimleri Soleil Art tarafından Kameraya alınarak ölümsüzleştirildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi