Kategoriler: Teknoloji

Mobil Oyun Oynamayı Sevenler İçin ilginç Telefon Aksesuarlar

90’larda Tetris ile hayatımıza giren taşınabilir cihazlarla oyun oynama meselesi, 2000’lerde cep telefonlarındaki “Yılan” oyunu ile hemen herkesin erişebileceği hale geldi. Günümüzde daha donanımlı olan akıllı telefonlar ve yaygınlaşan mobil market kültürü sayesinde mobil oyunlar, bugün hemen herkesin vazgeçilmezleri arasında. Bu yazımızda akıllı telefonlar üzerinden oyun oynamayı daha eğlenceli hale getirecek 4 telefon aksesuarını inceledik.

Sanger Dokunmatik Ekran İçin Mini Joystick

Mekanik olarak tasarlanan Sanger Joystick, sanal butonlar ile oynanan mobil oyunlar için doğrudan dokunmatik ekran üzerinden etkileşim sağlayan minik bir düğmedir. Ekrana vakumlu olarak tutunan Sanger Joystick, 360 derece hareket özelliği sayesinde futbol, macera, basketbol, FPS ve RPG türü oyunlarda kolaylıkla kullanılabilir. Ekran filmi gibi katmanlardan etkilenmeden çalışan Sanger Joystick, telefon ekranınıza herhangi bir zarar vermez ve defalarca takılıp çıkartılabilir.

VR Shinecon 3.0 Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gerçeklik kategorisindeki fiyat performans ürünleri ile dikkat çeken Shinecon’un üçüncü nesil sanal gerçeklik gözlüğü, önceki modellere göre daha ergonomik kafa bandı, daha geniş lensler sayesinde daha yüksek FOV değerine sahiptir. 6 inç boyuta kadar jiroskop sensörüne sahip olan tüm telefon modelleri ile uyumlu olan VR Shinecon 3.0 ile mobil marketlerdeki tüm VR içeriklere ve Facebook, Google gibi platformlardaki tüm 360° videolara erişebilirsiniz.

BlitzPower Kablosuz Bluetooth Gamepad Joystick

Akıllı telefonlara Bluetooth üzerinden, kablosuz olarak bağlanabilen BlitzPower Joystick ile mobil marketlerdeki araba yarışı, futbol gibi gamepad destekli oyunları oynayabilirsiniz. BlitzPower Joystick ayrıca VR gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

Stouch HDTV HDMI Dönüştürücü Kablo

Stouch HDTV kablo ile telefonunuzdaki görüntüyü paralel olarak televizyon ya da monitör ekranlarınıza yansıtabilirsiniz. Telefonunuzdaki video vb. medya dosyalarınızı TV’de izleyebilir, mobil oyunlarınızı dev ekranlarda oynayabilirsiniz. Type-C porta sahip Androidli telefonlar ve tüm iPhone’lar ile uyumlu olan Stouch HDTV kablo, MicroUSB portu için uygun değildir.

Yukarıdakiler sizi kesmediyse daha fazla aksesuar için buradaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Paylaş
Tarafından yayınlandı
Etiketler: akıllı telefon aksesuarımobil oyunteknostore

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • Eğlence

Sanata Adanmış Bir Hayatın Gurur Gecesi

Ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan, sanat hayatının 41. yılını önceki akşam, dev bir organizasyonla kutladı.

17 saat önce
  • Müzik

Cengiz Kaçan Kışa Döndü Mevsimler ile Müzik Dünyasına Giriş Yaptı

Sahne hayatına yıllardır kendi orkestrasıyla Ankara’da devam eden müzisyen Cengiz Kaçan ilk single çalışması “Kışa Döndü Mevsimler” ile müzik dünyasına…

17 saat önce
  • Magazin

Pole Dance Berna Berkman’a Ödül Getirdi

Pole dance eğitmeni Berna Berkman ilk ödülünü yarın akşam Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezinde düzenlenen “İstanbul Altın Zambak Ödül Töreni”’nde yılın…

17 saat önce
  • Müzik

Selçuk Abay Sen Nasılsan Ben de Aynıyım İsimli Çalışmasıyla Tüm Dijital Platformlarda

“YÜZYILLAR GEÇSE” isimli albümü ile beğeni toplayan Selçuk Abay, şimdi de Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı yepyeni single’ı “SEN NASILSAN BEN DE AYNIYIM”la dinleyicilerin karşısına çıktı.

17 saat önce
  • Tv&Medya

1 Yılda 3 Film

Sevenlerinin bildiği üzere, Melih Değirmenci (BBG Melih) 1 yıl önce ekranlara geri dönme kararı almıştı.

18 saat önce
  • Eğlence

Maxim Royal’de Gökçe Kırgız ve Ege’li Müzik Ziyafeti

Kıbrıs Merit Royal Hotel içinde misafirlerini ağırlayan Maxim Royal, Gökçe Kırgız ve Ege'nin müzik ziyafetine  ev sahipliği yaptı.

18 saat önce

Bu web sitesinde çerezler kullanılıyor.