İshak Budak

Rekor Tarkan, Demet Akalın ve Sıla'nın

A
a
Hazal Kaya Geri mi Dönüyor ?

Gelen duyumlara göre güzel oyuncu , Medyapımın  yapımın üstleneceği ‘Shameless ‘ dizisinin yerli uyarlamasında oynayacak  . Hazal ‘ı başrolde izleyeceğiz . Fionna  Gallagher karakterinin yerlisinde oynayacak Hazalımız . Başarılı olur mu? Bekleyip göreceğiz .Fionna kardeşlerinin en büyüğü olup , fedakar aynı zamanda başına bütün olaylar gelen biri. Hazal ‘ı bu rolde ne yapacağını merakla bekliyorum.

Murat Boz ‘un Oyunculuğu

Murat Boz çok başarılı bir şarkıcı , lakin  oyunculuğu o derece kötü . Ülkemizde bu işi de yapsam bunu da  yapsam fikri yaygın . Yakışıklı star çok iyi bir juri üyesi ve iyi bir şarkıcı ama oyunculuğu korkunç derecede kötü . Murat Boz’a tek tavsiyem şarkıcı ve juri üyeliği kimliğiyle kalması.

Derya Uluğ Fırtınası 

Bir Canavar dedi  youtube sallandı . Canavar tipik bir Demet Akalınvari tarzı bir şarkı. Yeni neslin öne çıkan birçok şarkıcısında hep giderli bir şarkı hep bir atarlı hal görüyoruz . Demet Akalın’ı kutlamak lazım . Kendisi şu anda Türk Pop Müziğinin en zirvesinde ve genç şarkıcılar ondan çokça etkileniyor.

SılaYan Benimle Kliplensin  

Türk Pop Müziğinin en narini en sözünü esirgemeyeni benim aşrının aşırısı sevdiğim Kraliçe Sıla lütfen Yan Benimle şarkısını kliplendir . Sabırsızlıkla bekliyoruz .

Gülşen Anne Oldu

Türk Popunun en mütevazı sanatçılarından Gülşen , anne oldu . Gülşen Ellerinden Öper klibi ne zaman ? Çok beklemedi mi?

TTNET Müziğin Kraliçesi Demet Akalın Spotify ‘in Kraliçesi Sıla

2016 nın en çok dinlenen starları TTNET Müziğe göre Demet Akalın ve Tarkan oldu … Spotify de Sıla bir numara …

Pop Müziğin Dev Üçlüsünü tebrik ederiz.

Recep İvedik 5

Daha vizyona girmeden benim hiç ama hiç başarılı bulmadığım aşırı kötü bir film olan Recep İvedik 16 Şubat’ta sinemalarda . Ben sevmiyebilirm ama halkımız filmin fragmanına ilk günden tık rekoru verdi. Sevmediğim bir şeyi bir şey başarmışsa kutlarım . Helal Olsun …
1000
icon
ahmet 18 Ocak 2017 19:58

hazalı çok özledim bu sefer çok sağlam bir projeyle geliyor evet u sefer olacak

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi