İbrahim Akgün

İBRAHİM AKGÜN 1988 yılında İstanbul'da doğmuş, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Üsküdar Musiki Cemiyeti gibi kurumlarda Şan ve Ses Eğitimi almış bir sanatçıdır. Halkla İlişkiler ve Medya bölümü mezunu, yerel kanallarda 100'ü aşkın canlı yayınlar hazırlayan ve sunan, Ulusal Magazin, Onur Akay Medya ve Sosyete Alemi haber sitelerinde köşe yazarı olan İbrahim Akgün; vüsatli ve güçlü sesi, geniş repertuvarı, Arap tarzı yorumu ve söz-müzik üretme yeteneği ile Türkiye'nin ve Orta Doğu'nun yeni star adayıdır.

GÜLBEN ERGEN'İN ÜZERİNE FAZLA GİDİLMEDİ Mİ SİZCE DE?

En çok sesi çıkanları da tecavüzü örtbas etmeye çalışan ve başı çeken tecavüzcünün durumuna benzetiyorum. Ahlaklı,inançlı ve kendini bilen insanlar hariç!

A
a
Türkiye'de neler yaşanmış, neler kameralara yansımışken; ne rezilliklere şahit olmuşken, üstelik  şimdilerde hanımefendi geçinenlerin çoğu o zamanlar başroldeyken Gülben Ergen'in üzerine fazla gidilmedi mi sizce de?

Erkek yaptığı ahlaksızlık adına hiç bedel ödemezken, üstelik elinin kiri diye bakılırken, eşleri zor durumda kalırken,  sanki tek suçluymuş gibi Gülben Ergen'in üzerine fazla gidilmedi mi sizce de?

Onca çocuğa iyilik dağıtırken, anaokulları ile çocukları tanıştırırken, "Çocuklar Gülsün Diye" çırpınırken, herşeye rağmen Gülben Ergen'in üzerine fazla gidilmedi mi sizce de?

Yaptığı onu ilgilendirir. Üç çocuk annesi bir kadın ailesinin,evlatlarının ve sevenlerinin gözü önünde harcanırken, bir kadın linç edilirken Gülben Ergen'in üzerine fazla gidilmedi mi sizce de?

Ben şahsım adına tarafları haklı ya da haksız diye ayırmıyorum ama herkesin doğru ya da yanlış elinde ne varsa  "bir tekme  de benden" mantığıyla her şeyi ortaya dökme yarışına girmesini anlayamıyorum.

En çok sesi çıkanları da tecavüzü örtbas etmeye çalışan ve başı çeken tecavüzcünün durumuna benzetiyorum. Ahlaklı,inançlı ve kendini bilen insanlar hariç!

Gülben Ergen'in sessizliğini tebrik ediyor gelişmeleri takip ediyor ve sonuçlarını dört gözle bekliyorum.

Elinizi vicdanınıza koyun!


Sevgi ve saygılarımla

İbrahim Akgün

sosyetelaemi.com / İstanbul
1000
icon
Secil diler 6 Kasım 2017 23:55

Çıksın açıklama yapsın ahlakli biri olduğunu ispat etsin biz de ona inanalım şu anda inandığım şey kendisinin ahlaksız biri olduğu cünkü ispatlayamiyor evli adamlarla birliktelik yaşamak hoş değil ve bu ilk de değil ve Türk halkı aptal da değil ...

0 1 Cevap Yaz
İbrahim Akgün

Benim de yazdığım konu sadece o mu? Neden bu kadar üstüne gidildi? Sadece o mu? Neredeyse tüm sanat camiası karanlık. Kimi zorla kimi bile isteğe !!! Yani harcama operasyonu gibi geliyor bana. Sevilerimle....

0 0
Mihrican çakmak 6 Kasım 2017 22:24

Bunun sebebi çıkıp topluma meydan okuması unutmayın bana hiçbirşey olmaz 22yıl olmadı dedi bu şu demek siz olmasanızda olur benim arkam güçlü yani savaşma isteği uyandırdı aynı hataya devam ediyor başkalarına saldırarak bu işten kurtulacağını sanıyor bu bizde tepkiye neden oldu sadece konuşmasa işbiterdi bence

0 1 Cevap Yaz
İbrahim Akgün

Malesef... Ve özellikle kadınların savaşma isteğini uyandırdı ( fikrinize hak veriyorum ) . Ancak ben her zaman düşeni kaldırma taraftarıyım. Vicdanlı Türk Halkı Modeli :) Yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim. Sevgilerimle

0 0
anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi