Kendisine Yapılan Haksızlığa Karşı Gizem Özdilli'den Basın Açıklaması

Magazin 25 Eylül 2017 18:44
Videoyu Aç Kendisine Yapılan Haksızlığa Karşı Gizem Özdilli'den Basın Açıklaması
A
a

Manken ve Sunucu Gizem Özdilli Kamuoyuna açıklama yaptı ve şu sözlere yer verdi: Sosyal medya hesaplarıma yapılan hakaret, tehdit ve saldıranlara toplu cevabımdır...

Õncelikle sabah attığım twitte sokak köpeklerinin yaşam haklarını ellerinden almayı asla soylemedim ki canı veren Allah ..

Ancak devletin barınak veya korunaklı alan konusunda yetişemediği noktada köpek sevenlerin alıp,bakıp,eğitip,aşılatıp yardımcı olmasını hedefledim ..

Ben hayvan düşmanı olsam 2 kedim olmaz onlara evimde bakmazdım. (ki birini sokaktan aldım) 

Gelelim sokak köpeklerinden cekinceme; Benım babamın bakıp beslediği av köpeğimizin saldırısına uğramış biriyim, Ortaköy'de ki evimi toplu halde gezen köpeklerin saldırısı ūzerine tasımış biriyim.

Durduk yere saldırmaz diyorsunuz ben ve benim gibi fobisi olanları hissedebiliyorlar ve iç gūdūsel oluyor bu saldırı.

Okuduğum bir çok köpek saldırısı haberi, çocuğu parçaladı başlığı, yaşlı adamı parçaladı gibi benim gibi fobisi olanları nasıl etkiliyor hiç empati yapmayı dūşūndūnūz mū? 

Ve son olarak ben hiçbir canlıyı tehdit etmedim.

Devlete destek olup bakın dedım .onlar da, benim gibiler de mağdur olmasın istedim.

Benı tehdit edenler mi köpek sevip koruyor?

İnsanı sevmeyen hayvanı da sevmez. herşeyi çekiştirip yıkıcı olmakla ne geçti elinize?

Saygılarımla

Gızem Özdilli

1000
icon
Aysun Ülger 29 Eylül 2017 23:22

İçinin ruhunun kötülüğü yüzüne vurmuş.! Ne yapsan etsen olmuyor! Defalarca milyonlar verip estetik oldun.! Yinede kötülüğun izlerini taşıyorsun.! Milyarlar verip bir şeye benzeme çabaları.! Olmuyor olmuyor kalbini iyilikle ve başka insanları ve hayvanların iyiliği için uğraşırsan.. belki.!

0 0 Cevap Yaz
Dilek Atik 26 Eylül 2017 08:29

Fobin için tedavi ol, çeneni kapa, bireysel sorunlarınla toplumu meşgul etme. (Bilmiyorsan öğren, örneğin EFT denen teknikle fobiler tamamen yokolabiliyor. Ben böcek fobimi öyle yendim. Oku araştır, cehalet bir seçimdir)

0 4 Cevap Yaz
Ebru 26 Eylül 2017 03:47

Çocuğa yada kadına tecavüz eden bir köpek yada kedi gördün mu yada hırsızlık yapan adam öldüren bir kedi veya köpek. Biz aptal bir hayvan sever kurtarma gönüllüsü değiliz. Ve senin attığın twitin ne anlama geldiğinide çok iyi biliyoruz. Barınaklara git bak bakalım. Niye ölüm kampı diyoruz. Köpek hiçbir zaman saldırgan olmaz. Onu o hale getiren insan denen şeytandır. Daha iki gün önce tecavüze uğramış köpeği kendi ellerimle veterinere yetiştirdim. Ve arka bölgesinden ne çıktı biliyormusun şişe kapağı ve bun aşırı kanamadan dolayı o kopuşu kaybettim. Şimdi önce biraz araştırma yap öğren. Bu ülkede canlara yaşanıcak yer bile yokken barınaklar vahşet ve zulüm halindeyken ve bir avuç olan biz gönüllüler maddi manevi canlar için savaş verirken siz ehli keyif insanlar yorum yapmayın. Yada bu msj atıyorsan karşındaki bu gönüllüler sana çiçek verecek değil tabiki

0 6 Cevap Yaz
anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi