Hangimiz Sevmedik'te Münir ve Adile, 36 yıl Sonra Kavuşuyor mu?

Tv & Sinema 31 Mart 2017 01:40
Videoyu Aç Hangimiz Sevmedik'te Münir ve Adile, 36 yıl Sonra Kavuşuyor mu?
A
a

Erşen’in gerçek babası oğlunu bıraktığı için çok pişmandır...

TRT 1’in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ her hafta konularıyla Yeşilçam’a göndermeler yaparken diğer yandan da özlenen mahalle yaşamının sıcaklığını ekrana getirmeye devam ediyor.

Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat’ın yer aldığı ‘Hangimiz Sevmedik’ 3 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’da 33’üncü bölümü ile ekrana gelecek.

‘Hangimiz Sevmedik’ 3 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de yeni bölümü ile yayınlanacak

Erşen’in gerçek babası oğlunu bıraktığı için çok pişmandır. Yuvacık sakinleri onun bu yaptığına çok sinirlenmiştir. Erşen’i vermek istemezler. Münir 36 yıl önce onun ağzından Adile’ye yazılan mektubu kimin yazdığını öğrenir. Adile’ye ondan gizlediği gerçeği anlatır.

Öte yandan Şener’e Almanya’dan gelen mektup Ayşen ve Şener’i oldukça telaşlandıracaktır. Tarık, Itır, Emel ve İlyas eğlenceli bir gün geçirmek için buluşurlar. Bu kez farklı mekanlara giderler. Bu durum İlyas’ı biraz zorlayacaktır.

Bebek gidince özlemine dayanamayacağını anlayan İhsan ve Şükriye evlerini satıp Yuvacık’tan gitmeye karar verirler. Mürüvvet de bakkal dükkanını ve evi satıp gitmeyi kararlaştırmıştır. Ancak Ahmet ve Feridun bu duruma bir anlam veremezler ve gitmek istemezler. Münir 36 yıl önce yarım kalanı tamamlamaya niyetlidir. 36 yıl önceki yüzüklerle Adile’nin karşısına çıkar.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği, BSK Yapım tarafından yayına hazırlanan ‘Hangimiz Sevmedik’ 3 Nisan 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

HANGİMİZ SEVMEDİK KÜNYE

Yapımcılar: Çağrı Bingüller – Başak Bingüller

Yapım: BSK YAPIM

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Senaryo: Alphan Dikmen – Başak Angigün

Müzik: Günay Uysal

Oyuncular: Can Yaman (Tarık Çam) – Yeliz Kuvancı (Itır Yeşil) - Cengiz Bozkurt (Şener Yeşil) ve Altan Erkekli (Münir Yeşil ) – Gül Onat (Adile Çam) Bülent Şakrak (İlyas Çiçek) – Mehtap Bayrı (Ayşen Akça) Deniz Oral (İhsan Durulmaz) – Veysel Diker (Şevket Özler) Şerif Erol (Hulusi Gültekin) – Selma Kutluğ (Mürüvvet Erol)- Tuba Erdem (Şükriye Durulmaz) – Pelin Ermiş (Emel) - Erdem Baş (Metin Durulmaz) – Berfu Öngören (Perran Özler) Barış Başar (Zeki Durulmaz) – Onur Sermik (Halit Güney ) Funda Bostanlık (Sevda Çam) – Bağış Angigün (Ahmet Demir) - Batuhan Uçar (Tuncay Yeşil) – Doğa Konakoğlu (Feridun Demir) - Ersin Arıcı (Sami )

Konuk Oyuncular: Efe Erkekli (Genç Münir ) – Nergis Taşyürek (Genç Adile)

Yayın Kanalı: TRT 1

Yayın Günü: 3 Nisan 2017 Pazartesi saat: 20.00

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi