Magazin

Hande Yener, Seren’in Çıplak Fotoğrafını Paylaştı, Fanlar Demet Akalın’ı Çıldırttı

Hande Yener, Seren Serengil’in çıplak fotoğrafını paylaşınca yer yerinden oynadı. Hande’nin fanları Demet Akalın’a yüklenince, ünlü şarkıcı isyan etti: Kızım hasta be yeter!

Hande Yener, Seren Serengil’in çıplak fotoğrafını paylaşınca yer yerinden oynadı. Hande’nin fanları Demet Akalın’a yüklenince, ünlü şarkıcı isyan etti: Kızım hasta be yeter! Geride bıraktığımız akşama damga vuran magazin olaylarından biri hiç şüphesiz Hande Yener ve Seren Serengil arasındaki mesaj trafiği oldu. Hande Yener’in albümünün birinci olduğuna dair ortaya konulan sonuçları doğru bulmadığını söyleyen Seren Serengil’e onun çıplak fotoğraflarını paylaşarak cevap veren Hande Yener karşılığında hiç beklemediği bir yanıt aldı. Seren Serengil sosyal medya hesabından paylaştığı video üzerinden Hande Yener’in uyuşturucu kullandığını ima etti. İkilinin arasındaki bu sert polemik sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

DEMET AKALIN’A MESAJ YAĞDI

Söz konusu Hande Yener olunca, onunla yıllardır polemik içinde olan Demet Akalın her ne kadar istemese de kendisini konunun içinde buldu. Özellikle tartışmanın kızıştığı saatlerde Hande Yener’in fanları tarafından taciz mesajlarıyla karşılaşan Demet Akalın bu mesajlar tam da kızı Hira’nın hastalığıyla ilgilendiği saatlerde gelince sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü. Akalın konunun içine çekilmek istemediğini twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu: “41 derece ateşi gördü çocuğum. Gelmiş birilerinin fanları yazmışta durmuş! Nasıl insanlarısınız siz ya? Hastanede acildeyim ben be! Yeter defolun.”

Yorum Yap