Esra Erol'un Kardeşi Eda Erol ve Ünlü Şarkıcı Alişan Nişanlandı

Esra Erol'un Kardeşi Eda Erol ve Ünlü Şarkıcı Alişan Nişanlandı

Esra Erol'un Kardeşi Eda Erol ve Ünlü Şarkıcı Alişan Nişanlandı. Alişan'ın babası Eda Erol'u ailesinden istedi.  Eda ve Alişan'ın bugün nişan töreni gerçekleşti. Nişanlanan çiftin kurdelesini Esra Erol'un eşi Ali Özbir kesti. Tören Esra Erol'un Tarabya'da ki evinin bahçesinde gerçekleşti.  Eda Erol'un nişan kıyafeti Hakan Akkaya imzalı. Nişan görüntüleri ise Cemal Hakan Gümüş ve Çizgi Fotoğraf'a ait. Organizasyon Ece Collection tarafından gerçekleşti.    Ece Erken, Çağla Şikel, Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı, Mesut Akusta ve eşi Şafak Özbir gibi isimler törene katılan isimler arasında. İşte görkemli nişan töreninden görüntüler.

Gamze Lim

Gamze Lim

Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi'nden Müjgan Özçay'ın öğrencisi olarak dört sene batı müziği şan opera eğitimi alan GAMZE LİM, müzik hayatının ilk yıllarında Eurovision Türkiye finalinde değerli müzik üstadı Timur Selçuk'un ekibinde yer aldı. Ahmet Güvenç - Selmi Andak prodüksiyonu olan bir tango albüm projesinde ise lirik soprano olarak altı eser yorumladı. Geçtiğimiz yıll

Sibel Meriç, Los Angeles’ta Alışveriş Rekoru Kırdı

Sibel Meriç, Los Angeles’ta Alışveriş Rekoru Kırdı

Şarkıcı Sibel Meriç, bir süre önce Amerika’nın California kentinin ünlü bölgesi Beverly Hills’e yerleşti ve oradan yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada ses getirdi. Hem müzik eğitimi almak, hem dil öğrenmek için Beverly Hills’e yerleşen Sibel Meriç, güzelliği ve cüretkar görüntüsüyle dikkat çekmeyi de başardı. Beverly Hills’te havuzlu bir ev kiralayan Meriç oturduğu mahalle itibarıyla ünlü televizyon yıldızı Kylie Jenner’a da komşu oldu. Sibel Meriç, bundan böyle Türkiye’ye sadece işler için uğrayacağını söyledi ve vaktinin büyük çoğunluğunu Amerika’daki evinde geçireceğini belirtti.

Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener Amerika’yı Adeta Fethetti

Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener Amerika’yı Adeta Fethetti

Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Hande Yener, önceki akşam sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı. Temmuz ayında piyasaya çıkması beklenen ‘Hepsi Hit Vol 2’ albümü öncesi yepyeni bir single yayınlayarak adeta ters köşe yaptı. Müzikseverlerin hiç beklemediği bir anda yayınladığı ‘Bakıcaz Artık’ şarkısı ve klibi ile büyük bir sürprize imza attı ve sosyal medya adeta yıkıldı. ‘Hande Yener yine yaptı yapacağını’, ‘Yaz artık geldi’ ve ‘Yılın hiti belli oldu keyfine ‘Bakıcaz artık’ en çok paylaşılan yorumlardan biri oldu. Sözü, müziği ve aranjesi Mert Ekren’e ait olan ‘Bakıcaz Artık’ şarkısına Amerikalı yönetmen Michael Garcia yönetmenliğinde video klip çeken Yener, mekan için Amerika’yı tercih etti. ‘Melekler Şehri’ olarak tabir edilen Los Angeles’da gerçekleşen çekimler Beverly Hills, Malibu ve Hollywood’da tamamlandı. Yaklaşık 2 gün süren çekimlerde Hande Yener, Amerika’yı adeta fethetti.

Doru Animasyon Sinema Filmi 7 Temmuz’da Vizyonda

Doru Animasyon Sinema Filmi 7 Temmuz’da Vizyonda

Çocukların televizyonda en sevdiği karakterlerden olan “Doru”nun animasyon sinema filmi, güçlü seslendirme kadrosuyla Bahçeşehir Koleji ana sponsorluğunda 7 Temmuz tarihinde vizyona giriyor...

;

SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi