Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener Amerika’yı Adeta Fethetti

Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener Amerika’yı Adeta Fethetti

Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Hande Yener, önceki akşam sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı. Temmuz ayında piyasaya çıkması beklenen ‘Hepsi Hit Vol 2’ albümü öncesi yepyeni bir single yayınlayarak adeta ters köşe yaptı. Müzikseverlerin hiç beklemediği bir anda yayınladığı ‘Bakıcaz Artık’ şarkısı ve klibi ile büyük bir sürprize imza attı ve sosyal medya adeta yıkıldı. ‘Hande Yener yine yaptı yapacağını’, ‘Yaz artık geldi’ ve ‘Yılın hiti belli oldu keyfine ‘Bakıcaz artık’ en çok paylaşılan yorumlardan biri oldu. Sözü, müziği ve aranjesi Mert Ekren’e ait olan ‘Bakıcaz Artık’ şarkısına Amerikalı yönetmen Michael Garcia yönetmenliğinde video klip çeken Yener, mekan için Amerika’yı tercih etti. ‘Melekler Şehri’ olarak tabir edilen Los Angeles’da gerçekleşen çekimler Beverly Hills, Malibu ve Hollywood’da tamamlandı. Yaklaşık 2 gün süren çekimlerde Hande Yener, Amerika’yı adeta fethetti.

Doru Animasyon Sinema Filmi 7 Temmuz’da Vizyonda

Doru Animasyon Sinema Filmi 7 Temmuz’da Vizyonda

Çocukların televizyonda en sevdiği karakterlerden olan “Doru”nun animasyon sinema filmi, güçlü seslendirme kadrosuyla Bahçeşehir Koleji ana sponsorluğunda 7 Temmuz tarihinde vizyona giriyor...

Hangimiz Sevmedik Ters Köşe Final Yapacak

Hangimiz Sevmedik Ters Köşe Final Yapacak

Münir Tarık'la konuştuktan hemen sonra rahatsızlanmış, o sırada yanında olan Şener, Ayşen ve Tuncay onu hastaneye kaldırmışlardır. Münir hastanede gözünü açtığında yanıbaşında Adile durmaktadır. Aklına ilk gelen şey Tarık'ın Adile'yle konuşup konuşmadığı olur. Şaşkın ve biraz da endişeli bir ifadeyle Tarık'ı sorar. Adile onu yatıştırır. Dinlenmesini söyler. Odadan çıktıktan hemen sonra gözündeki yaşı siler. Bu esnada parmağındaki alyansı farkeder. İçinde Münir'in isminin yazılı olduğu alyansını çıkarır ve buruk bir ifadeyle avucunun içinde saklar.

Ünlü İsimlerden Anlamlı Destek

Ünlü İsimlerden Anlamlı Destek

Barcelona’nın yıldızı Arda Turan, oyuncu Dilan Çiçek Deniz, şarkıcı Can Bonomo, milli basketbolcu Birkan Batuk ve Survivor 2016 yarışmacılarından Damla Can da sosyal medyadan koşuya destek verdi...

Hangimiz Sevmedik'te Münir Kahvehanesini Geri Alabilecek mi?

Hangimiz Sevmedik'te Münir Kahvehanesini Geri Alabilecek mi?

Adile Münir’e kahvehaneyi geri vermesi için Ali ile konuştuğunu ve şartını söyler. Münir Ali’den bunun hesabını sormak isteyecektir. Tarık mahalleden taşınmaya niyetlidir. Ev aramaya başlar. Itır ile bu yüzden tartışırlar. Itır Ali hakkında araştırma yapar. Hiç ummadığı bilgilere ulaşır. İlyas’a söyler. İlyas bu durumu Emel ile konuşmaya karar verir. Diğer yandan Şener zabıta olmuş Yuvacık esnafına kök söktürmektedir. Bütün bunlar olurken mahalleye dadanan hırsız Yuvacık sakinlerinin canını sıkacaktır. Hulusi ve ekibi teyakkuz halindedir. Şener de hırsızı yakalamak için olaya el atar. Ancak bu hırsız Yuvacık’ı kalbinden vuracaktır. Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği, BSK Yapım tarafından yayına hazırlanan ‘Hangimiz Sevmedik’ 8 Mayıs 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

;

SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi