Festival Kraliçesi Hande Yener

Festival Kraliçesi Hande Yener

Türk Pop Müziğin kraliçesi Hande Yener, 11 günde 11 konser vererek yeni bir rekora imza attı. Demirci, Bodrum, Mersin, Antalya, Çeşme, Kula, Alaşehir, Akhisar, Nahçıvan, Manisa ve Kıbrıs’ta konser veren Yener, binlerce müzikseverle buluştu.

Kaan Öztürk

Kaan Öztürk

Çeşitli sahne konseptleri ve enerjik sahne performansları ile tanınan Kaan Öztürk, tekli şarkılar serisine sözü ve müziği kendisine ait olan sevilen şarkısı "Yollarda Yoruldum" u yeniden hatırlatarak başlıyor.

Esra Erol'un Kardeşi Eda Erol ve Ünlü Şarkıcı Alişan Nişanlandı

Esra Erol'un Kardeşi Eda Erol ve Ünlü Şarkıcı Alişan Nişanlandı

Esra Erol'un Kardeşi Eda Erol ve Ünlü Şarkıcı Alişan Nişanlandı. Alişan'ın babası Eda Erol'u ailesinden istedi.  Eda ve Alişan'ın bugün nişan töreni gerçekleşti. Nişanlanan çiftin kurdelesini Esra Erol'un eşi Ali Özbir kesti. Tören Esra Erol'un Tarabya'da ki evinin bahçesinde gerçekleşti.  Eda Erol'un nişan kıyafeti Hakan Akkaya imzalı. Nişan görüntüleri ise Cemal Hakan Gümüş ve Çizgi Fotoğraf'a ait. Organizasyon Ece Collection tarafından gerçekleşti.    Ece Erken, Çağla Şikel, Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı, Mesut Akusta ve eşi Şafak Özbir gibi isimler törene katılan isimler arasında. İşte görkemli nişan töreninden görüntüler.

Gamze Lim

Gamze Lim

Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi'nden Müjgan Özçay'ın öğrencisi olarak dört sene batı müziği şan opera eğitimi alan GAMZE LİM, müzik hayatının ilk yıllarında Eurovision Türkiye finalinde değerli müzik üstadı Timur Selçuk'un ekibinde yer aldı. Ahmet Güvenç - Selmi Andak prodüksiyonu olan bir tango albüm projesinde ise lirik soprano olarak altı eser yorumladı. Geçtiğimiz yıll

Sibel Meriç, Los Angeles’ta Alışveriş Rekoru Kırdı

Sibel Meriç, Los Angeles’ta Alışveriş Rekoru Kırdı

Şarkıcı Sibel Meriç, bir süre önce Amerika’nın California kentinin ünlü bölgesi Beverly Hills’e yerleşti ve oradan yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada ses getirdi. Hem müzik eğitimi almak, hem dil öğrenmek için Beverly Hills’e yerleşen Sibel Meriç, güzelliği ve cüretkar görüntüsüyle dikkat çekmeyi de başardı. Beverly Hills’te havuzlu bir ev kiralayan Meriç oturduğu mahalle itibarıyla ünlü televizyon yıldızı Kylie Jenner’a da komşu oldu. Sibel Meriç, bundan böyle Türkiye’ye sadece işler için uğrayacağını söyledi ve vaktinin büyük çoğunluğunu Amerika’daki evinde geçireceğini belirtti.

;

SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi