Fatih Ürek Bodrum'da Düşman Çatlattı

Magazin 16 Mart 2017 15:54
Videoyu Aç Fatih Ürek Bodrum'da Düşman Çatlattı
A
a

Fatih Ürek, hem sesi hem de esprili sahnesiyle Bodrum sahnelerinin fenomen ismi Bodrum'un yeni sanat güneşi Haluk Kunter'i uzun yıllardır yaşadığı Bodrum'da ziyaret etti...

25 Mart Cumartesi akşamı, hem mutfağı hem de eğlencesi ile Bodrum'a yeni bir soluk getiren ve bu yaza damga vuracak olan Metin's Gümüşlük'te sahne olacak olan Kunter, yılların eskitemediği dostu Fatih Ürek ile sahne öncesi moral depoladı ve Ürek ile beraber Bodrum sahillerinde güneşin tadını çıkardı.

Nilgün Özdemir ve Metin Artukoğlu önderliğinde yepyeni hizmet anlayışı ile sadece Bodrum'luların değil, Bodrum'a gelen tüm tatilcilerin tercih ettiği lezzet ve eğlence durağı olan Metin's Gümüşlük'teki sahnesinde ne giyeceği ve zengin repertuarına neler katacağı daha şimdiden merak konusu olan Kunter'in, Fatih Ürek ile buluştuğu gece samimi ve merak edilen neşeli sohbetleri adeta düşman çatlattı..

Yeni sahne alacağı Metin's Gümüşlük'te ki programları boyunca can dostu Kunter'e her türlü desteğini vereceğini söyleyen Ürek'in geçtiğimiz hafta sonu sahne aldığı BVS Gruba ait Nosssa Costa'daki dans şovu, onu izlemeye gelen hayranlarının adeta belleklerine kazındı..

Türkiye'nin alışılagelmiş kalıplarını zorlayan şık ve rahat kıyafetleri ile sahnede ezberleri bozan, mesleğe başladığı ilk yıllardan bu yana sanatıyla Bodrum'da efsaneleşen ve Bodrum'un yeni "Sanat Güneşi" olarak anılmaya başlanan Haluk Kunter'in, 25 Mart akşamı sahne alacağı Metin's Gümüşlük'te eğlence tavan yapacağa benziyor.

Kaliteli sahnesi ve kaliteli müşteri kitlesiyle sadece Bodrum değil, ülke genelinde de pek çok hayran kitlesine sahip olan Haluk Kunter, bu kaliteyi 25 Mart Cumartesi akşamı zengin menüsüyle gönüllerde taht kuran Metin's Gümüşlük'e taşıyacak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi