tempobet
Magazin

Emre Yücelen, Jüri Üyeliği için Kazakistan’a Davet Edildi

Emre Yücelen, 1-3 Haziran tarihlerinde Kazakistan’da gerçekleşecek olan ” Baqytty Bala” isimli Uluslararası Ses Yarışmasına jüri üyesi olarak davet edildi.

Emre Yücelen, 1-3 Haziran tarihlerinde Kazakistan’da gerçekleşecek olan ” Baqytty Bala” isimli Uluslararası Ses Yarışmasına jüri üyesi olarak davet edildi.

Açmış olduğu www.youtube.com/sesegitimi adresli “Emre Yücelen Şan Dersi” adlı YouTube kanalında tüm bilgi birikimini müzik severler ve müzikle ilgilenen gençlerle paylaşan müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, yurt içi ve yurt dışından aldığı davetlere hız kesmeden katılmaya devam ediyor.

Kısa sürede 268.000 aboneyi aşan ve her geçen gün takipçi sayısı büyüyen kanalında her hafta gerçekleştirdiği canlı yayınlarının yanı sıra, ödüllü ses yarışmaları düzenliyor, alanında uzman isimlerle röportajlar yapıyor ve müzikal gezilerinin vloglarına yer veriyor.

Emre Yücelen, uluslararası müzik elçiliğine devam ediyor!

Dimash ile birlikte jüri üyesi!

1-3 Haziran tarihleri arasında farklı ülkelerden 10-15 yaş grubundaki çocuk yarışmacıların katılımıyla  Kazakistan’ın Aktöbe şehrinde gerçekleşecek olan  organizasyonda,  Emre Yücelen ile birlikte jüri üyesi olacak bir diğer isim ise; dünyaca tanınan ünlü şarkıcı Dimash olacak.

Yorum Yap