Dj Ahmet Sevban Yeni Albüm Çalışmalarına Hız Verdi

Müzik 17 Nisan 2017 23:15
Videoyu Aç Dj Ahmet Sevban Yeni Albüm Çalışmalarına Hız Verdi
A
a

Kısa zamanda gençlerin ilgi odağı olan Dj Ahmet Sevban Heyecanla beklenilen albüm çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu...

Öncelikle her yaş kitlesine hitap eden müzik yapmaya çalıştım fakat kitle olarak genç nesil beni kucaklamış oldu şeklinde açıklaması ile 15-35 yaşı aralığında olan kesim tarafından tutulduğunu belirtmektedir. Farklı kulüplerde sahne almasının yanında sanal dünyada milyonlara ulaşan sanatçı heyecan uyandıran açıklamalarına devam etti.

Dj Ahmet Sevban yeni albüm çalışmalarına başladığını ve birkaç ay içinde ses getirecek bir hızla gençlerin gönlünde yer eden tahtını güçlendireceğini belirtmektedir. Farklı ses tonunu güçlü diyafram ile destekleyen sanatçı genç yaşına rağmen elde etmiş, başarısı azimli ve çalışkanlığının en güzel sonucudur. Müzikle iç içe süren yaşantısında kendinden bahsedilmesi sorulduğunda ise ''Müzik ve Dj'lik'' olarak iki kelime ile özetlemektedir. Doğal davranışları ile kitlesine samimi mesajlar gönderen Dj Ahmet SEVBAN; kısa zamanda genç kesimin idolü olmayı başarmasında ise ailesin ve çevresinden büyük destek almaktadır. Başlamış olduğu yeni albüm çalışmasını hızla tamamlayıp sevenleri ile bir an önce buluşmak için günün en az 14 saatini hazırlık çalışmasına ayırmaktadır.  Çevresinde olan kişiler tarafından sürekli olarak desteklenen Dj Ahmet  yaşantısının başarısını getirdiğini belirtmektedir. Odaklanmış olduğu bir iş üzerinde en iyisini başarmak isteyen sanatçı iddialı olarak girmiş olduğu sektörde kısa zamanda zirveye oturmayı başarmıştır. Bu başarısından dolayı yeni albüm çalışmalarının devam edeceği şimdiden gözlenmektedir.

Yaza hızla gireceğimiz günlerde hareketli parçalar ile yapılacak olan eğlencelerde Dj Ahmet rüzgarı şimdiden esmeye başlamıştır. Adından bahsedilmesi veya çevresi tarafından ilgilerin odağında olmak sanatçının yapısında en küçük bir değişikliğe yol açmamıştır. Ailesi ile yapılan görüşmelerde ise Ahmet'in sakin bir kişilik yapısında olmasının yanında kararlı oluşu ailesi tarafından göze çarpmıştır. Ailesinin desteklemesi ile başlamış olduğu müzik yaşantısında ise yapılmış olan tercihin doğruluğunu en güzel şekilde yansıtmaktadır. Bu güne kadar kazanmış olduğu müzik ödülleri elde etmiş olduğu başarının devamlılığını göstermektedir.

UZUN YILLAR HAZIRLANDI

Dj Ahmet Sevban bir yıldır geniş kitlelere ulaşmış fakat bundan öncesinde uzun yıllar hazırlanma dönemini yaşamıştır. Hazırlanma döneminde amatör ses olarak başlamış olduğu müzik hayatın tatlı bir cilvesi olarak ona yaşam tarzını ve profesyoneliği beraberinde getirmiştir. Toplumsal sorunlar yanında sevgi, aşk, özlem gibi konuları ele alan sanatçı yerli parçalar yanında yapancı parçaları da yeni yorum katmaktadır. Her hangi bir firmaya bağlı olmadan bireysel olarak yapmış olduğu dj'lik kısa zamanda firmaların dikkatini çekmiştir. Dj Ahmet ise bu aşamada her hangi bir dingle firması ile analaşarak bağımlı kalmanın yerine kendi özgün çalışmaları ile başarısını katlamaya devam edeceğini belirtmektedir. Sanatçı ruhu ve benliği ile harekete eden Dj Ahmet çıkacak olan albümü ile uzun yıllar ilk günkü başarısının devam edeceğini belirtmektedir. Bu noktada albümün çıkmasını bekleyen heyecanlı kesimin olmasının onun ne denli haklı olduğunu göstermekle kalmayıp kanıtlamaktadır.

Müzik listelerinde adını sıkla duyacak olduğumuz Dj Ahmet Sevban ile yapılan görüşmeler esnasında ise çıkacak olan albümde yer alacak olan birkaç parçasını dinleme fırsatı bulduğumuz da ise başarısının kaçınılmaz olduğu gerçektir.  25 yaşında sahip olmuş olduğu tahtını da uzun yıllar kimseye kaptırmayacağı ortadadır. Dj'lik alanın ülkemizde yeni gelişmeye başlamasında kilometre taşlarından biri olarak Dj Ahmet'in görülüyor olması onunun hakkında yapılan yorumların doğruluğunu kanıtlamaktadır. Müzik çevrelerince merakla beklenilen Dj Ahmet Sevban yeni albümü şimdiden hayırlı olsun.

Dj Ahmet Sevban 1

Dj Ahmet Sevban

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi