Kategoriler: Müzik

Cengiz Kaçan Kışa Döndü Mevsimler ile Müzik Dünyasına Giriş Yaptı

CENGİZ KAÇAN KIŞA DÖNDÜ MEVSİMLER

Sahne hayatına yıllardır kendi orkestrasıyla Ankara’da devam eden müzisyen Cengiz Kaçan ilk single çalışması “Kışa Döndü Mevsimler” ile müzik dünyasına duygusal bir giriş yapıyor.

Söz ve müziği Şebnem Sungur ile Serdar Aslan’a ait olan “Kışa Döndü Mevsimler” adlı aşk şarkısının düzenlemesini ise Okan Akı yaptı. Şarkı tüm dijital ve sosyal platformlarda Yaşar Kekeva Müzik etiketiyle yerini aldı.

Ankara’da orman içindeki bir evde çekilen ve yönetmenliğini Oğuzhan Güzel’in yaptığı klipte, Cengiz Kaçan’a oyuncu arkadaşı eşlik etti. 12 saat süren çekimlerde, birçok ilişkide yaşanılan anlaşmazlıklar ve aşk acıları görüntülere yansıtıldı.

Müzik dünyasına artık profesyonel olarak adım atan Cengiz Kaçan, “müzik hayatımın vazgeçilmez bir parçası, müzik olmadan solarım” diyerek müziğe olan tutkusunu her zaman dile getiriyor.

Paylaş
Tarafından yayınlandı
Etiketler: Cengiz KaçanDünyasınaGirişileKışa Döndü MevsimlerMüzikyaptı

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • Eğlence

Sanata Adanmış Bir Hayatın Gurur Gecesi

Ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan, sanat hayatının 41. yılını önceki akşam, dev bir organizasyonla kutladı.

2 dakika önce
  • Magazin

Pole Dance Berna Berkman’a Ödül Getirdi

Pole dance eğitmeni Berna Berkman ilk ödülünü yarın akşam Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezinde düzenlenen “İstanbul Altın Zambak Ödül Töreni”’nde yılın…

21 dakika önce
  • Müzik

Selçuk Abay Sen Nasılsan Ben de Aynıyım İsimli Çalışmasıyla Tüm Dijital Platformlarda

“YÜZYILLAR GEÇSE” isimli albümü ile beğeni toplayan Selçuk Abay, şimdi de Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı yepyeni single’ı “SEN NASILSAN BEN DE AYNIYIM”la dinleyicilerin karşısına çıktı.

23 dakika önce
  • Tv&Medya

1 Yılda 3 Film

Sevenlerinin bildiği üzere, Melih Değirmenci (BBG Melih) 1 yıl önce ekranlara geri dönme kararı almıştı.

30 dakika önce
  • Eğlence

Maxim Royal’de Gökçe Kırgız ve Ege’li Müzik Ziyafeti

Kıbrıs Merit Royal Hotel içinde misafirlerini ağırlayan Maxim Royal, Gökçe Kırgız ve Ege'nin müzik ziyafetine  ev sahipliği yaptı.

37 dakika önce
  • Müzik

Şahin Kendirci, İlk Video Klibini “Sen Yanlış Yaptın” İsimli Şarkısına Çekti

Şahin Kendirci, geçtiğimiz hafta 3 şarkının yer aldığı “ADANA’YA GEL GİDEK” isimli çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

41 dakika önce

Bu web sitesinde çerezler kullanılıyor.