Kategoriler: Müzik

Cefi Yepyeni Single’ı “Aşk Olsun” ile Müzikseverlerin Karşına Çıkıyor

Kendisine has tarzıyla dikkat çeken CefiAvrupa Müzik markasıyla yayınladığı “AŞK OLSUN” isimli single ile kulaklarınızın pasını siliyor.

Ünlü söz yazarı Şebnem Sungur‘un kaleme aldığı “AŞK OLSUN” şarkısının müziği başarılı sanatçı ve besteci Ayla Çelik‘e düzenlemesi ise son yıllarda adını sıkça duyduğumuz aranjör Alper Atakan‘a ait.

ŞARKI DA YUNAN EZGİLERİ HAKİM

Cefi, Yunan ezgilerinin hakim olduğu ritmik bir alt yapıya sahip olan “AŞK OLSUN”“bitmekte olan taverna kültürüne selam niteliğinde ahde vefa duygusuyla seslendirdim” diyerek betimliyor.
Yeni single’ın video klibi için aynı zamanda Ferit Çetinkaya ile beraber kamera arkasına geçen başarılı yorumcu, sevdiği kızın karşısında harmandalı oynayarak Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrollerini paylaştıkları “DİLA HANIM” filmine de atıfta bulundu.

Cefi’nin “AŞK OLSUN” isimli yepyeni single çalışmasını tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Paylaş
Tarafından yayınlandı
Etiketler: Aşk OlsunCefiçıkıyorileKarşınaMüzikseverlerinSingleYepyeni

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • Eğlence

Yalan Dünya’da Pazar Rakısı

Ferah ve aydınlık atmosferi, şık ve sade dekorasyonu, fark yaratan mezeleri ve sunumlarıyla kısa sürede kendine müdavimler yaratan modern meyhane…

3 hafta önce
  • Magazin

Şarkıcı Simge Öpücük Konseptli Parti Düzenledi

Yeni şarkısı Öpücem’in müzik listelerinde birinci sıraya yerleşmesini ve şarkının kısa sürede gördüğü yoğun ilgiyi bir partiyle kutlayan Simge, başarısını…

3 hafta önce
  • Müzik

Tuna Erel’den Tutkulu Aşk Şarkısı “Yasak”

Yıllardır birçok ünlü isme sahnede gitarıyla eşlik eden ve kendi sahnesi ile Almanya'nın aranan sahne isimlerinden biri olmayı başaran Tuna…

3 hafta önce
  • Müzik

Sağlık Mezunuydu Popçu Oldu

Türk pop müzik dünyasında yeni bir ses, yeni bir soluk Can Uyan... Genç popçu Can Uyan'ın ilk teklisi 'Hadi Sus' Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platform…

3 hafta önce
  • Müzik

Türkü Akbayram’ı Müzikseverlerle Buluşturan İlk Single “Hiçbiri”

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan "Hiçbiri" adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı. 

3 hafta önce
  • Eğlence

Mercan, Olay Yaratacak Sahnesiyle 28 Ekim Gecesi GZone’un PrideFabric Partisinde

Gökkuşağının en sevilen eğlence markası GZone, Superfabric Club'da yapacağı PrideFabric partilerinin ilkinde Cadılar Bayramı'nı erkenden Mercan ile kutluyor.

3 hafta önce

Bu web sitesinde çerezler kullanılıyor.