Astrolog Şenay Yangel ve Oryantel Asena’nın Dövüşü

Magazin 13 Mart 2017 12:49
Videoyu Aç Astrolog Şenay Yangel ve Oryantel Asena’nın Dövüşü
A
a

Ünlü astrolog Şenay Yangel, kadın ve çocuklara karşı şiddete dikkat çekmek için ses getirecek bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor...

Bir süredir boks dersleri alan Yangel, kadınların da savunma sporlarında iddialı olabileceğine dikkat çekmek için yakında ringde bir boks maçı gerçekleştirecek. Ünlü astroloğun bu projedeki rakibi ise ünlü oryantal Asena olacak.

Son 1 yıldır erkek kardeşi ile amatör boks yapan Dr. Astrolog Şenay Yangel, boks çalışmalarındaki eğitim arayışını Milli Antrenör Adem Yılmaz ile yollarının kesişmesi ile profesyonel bir hale getirdi.

Haftanın üç günü boks dersleri alarak profesyonelliğini perçinleyen ünlü astrolog kısa süre sonra boks derslerini önemli bir konuyla ilişkilendirdi.

Dünya Şampiyonu Gülsüm Tatar, oryantal Asena, Selin Söğütlügil, Türk Pop müziğinin genç ismi Ezo ile kadın ve çocuklara uygulanan şiddete hayır demek için yola çıkan Astrolog Şenay Yangel, kadınların da savunma sporlarında başarılı olabileceğini duyurmak ve toplumda bu bilinci oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu proje için ünlü isimlerle ringde karşı karşıya gelecek Şenay Yangel'in ilk karşılaşması 11 Mart Cumartesi günü saat 19.00'da Atakan Utku Aikido Merkezinde ünlü oryantal Asena ile olacak.  Astrolog Şenay Yangel ve Asena'nın boks müsabakası şimdiden merakla bekleniyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Sizce Sahnede En iyi Dans Eden Kadın Şarkıcı Kim?

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


SosyeteAlemi.com - En Sosyetik Magazin Haber Sitesi