tempobet
Müzik

Akademisyen Popçu Gülşah Tanrıöver’den 2. Video Klip Çalışması

Akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver Vurur Aşkı’ maxi single’ının ikinci şarkısı Unutulur’u kliplendirdi.

Akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver Vurur Aşkı’ maxi single’ının ikinci şarkısı Unutulur’u kliplendirdi.

3 şarkı ve 1 versiyondan oluşan ilk profesyonel stüdyo çalışması Vurur Aşkı’nı Ulvar Tanrıöver prodüktörlüğünde hazırlayan ve geçtiğimiz Ağustos ayında Seyhan Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunan Gülşah Tanrıöver maxi single’ın ikinci şarkısı Unutulur’u kliplendirerek müzikal yolculuğuna devam ediyor.

ÇEKİMLER 18 SAAT SÜRDÜ

Sözü ve müziği Gülşah Tanrıöver, Ulvar Tanrıöver imzası taşıyan Unutulur’un düzenlemesi ise usta müzik adamı Serkan Ölçer tarafından yapıldı. Çekimleri İstanbul’da bir platoda 25 kişilik ekiple yaklaşık 18 saatte tamamlanan video klibin yönetmenliğinide Ahmet Can Tekin üstlendi. Maxi Single ile aynı adı taşıyan Vurur Aşkı ile iyi bir çıkış yakalayan Gülşah Tanrıöver aynı başarıyı Unutulur ile yakalayacağına da oldukça emin.

Aynı zamanda Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapan başarılı sanatçı bir yandan yeni klip çalışmalarını sürdürürken bir yandan da  konserlerine ara vermeden devam ediyor.

Vurur Aşkı maxi single’ının ikinci klip şarkısı Unutulur’u  20 Aralık 2018 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluşturan Gülşah Tanrıöver, Unutulur’un ilk konserlerini 22 ve 23 Aralık’ta Hollanda’da verdi.

Yorum Yap