Kategoriler: Tv&Medya

1 Yılda 3 Film

Sevenlerinin bildiği üzere, Melih Değirmenci (BBG Melih) 1 yıl önce ekranlara geri dönme kararı almıştı. Bu kararın ardından şubat ayında Büyü 2 filminde bir öğretmeni canlandırmış ve dublör kullanmadan bir çok zor sahneye hayat vermişti.

ÖMER KARAKTERİNE HAYAT VERDİ

Bunun ardından, 1 Martta yayına girecek olan, Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği, Baş rollerinde Mert Turak ve Biran Damla Yılmaz ile Drama kategorisindeki Mucize 2 filminde Ömer karakterine hayat verdi.

Son olarak Vatan Avanoğlu ve Cihan Şimşek ile birlikte oynadığı bir aile komedisinde Kerim karakterine imza atan Melih Değirmenci, Geri dönüşünün ardından oyunculuk yapmasının dışında, Cem Gülaç ile beraber 1 dizi 3 film ve 1 belgeselin Cast koordinatörlüğü yaptı. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesinin ardından yurt dışında eğitim alan Melih Değirmenci, belli ki ilerleyen günlerde daha hızlı bir şekilde yoluna devam edecek.

Paylaş
Tarafından yayınlandı
Etiketler: 1 Yılda3 Film

Yakın Zamanda Gönderilenler

  • Eğlence

Sanata Adanmış Bir Hayatın Gurur Gecesi

Ölümsüz şarkıların efsane şairi Ahmet Selçuk İlkan, sanat hayatının 41. yılını önceki akşam, dev bir organizasyonla kutladı.

8 dakika önce
  • Müzik

Cengiz Kaçan Kışa Döndü Mevsimler ile Müzik Dünyasına Giriş Yaptı

Sahne hayatına yıllardır kendi orkestrasıyla Ankara’da devam eden müzisyen Cengiz Kaçan ilk single çalışması “Kışa Döndü Mevsimler” ile müzik dünyasına…

23 dakika önce
  • Magazin

Pole Dance Berna Berkman’a Ödül Getirdi

Pole dance eğitmeni Berna Berkman ilk ödülünü yarın akşam Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezinde düzenlenen “İstanbul Altın Zambak Ödül Töreni”’nde yılın…

26 dakika önce
  • Müzik

Selçuk Abay Sen Nasılsan Ben de Aynıyım İsimli Çalışmasıyla Tüm Dijital Platformlarda

“YÜZYILLAR GEÇSE” isimli albümü ile beğeni toplayan Selçuk Abay, şimdi de Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı yepyeni single’ı “SEN NASILSAN BEN DE AYNIYIM”la dinleyicilerin karşısına çıktı.

29 dakika önce
  • Eğlence

Maxim Royal’de Gökçe Kırgız ve Ege’li Müzik Ziyafeti

Kıbrıs Merit Royal Hotel içinde misafirlerini ağırlayan Maxim Royal, Gökçe Kırgız ve Ege'nin müzik ziyafetine  ev sahipliği yaptı.

42 dakika önce
  • Müzik

Şahin Kendirci, İlk Video Klibini “Sen Yanlış Yaptın” İsimli Şarkısına Çekti

Şahin Kendirci, geçtiğimiz hafta 3 şarkının yer aldığı “ADANA’YA GEL GİDEK” isimli çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

46 dakika önce

Bu web sitesinde çerezler kullanılıyor.